EELKOOL ALUSTAB!

Eelkool algab 19. jaanuaril kell 10.00 õpetaja Anne Heimann'i klassis (koolimaja teisel korrusel).
Oodatud on ka need lapsed, kes Risti lasteaias ei käi, kuid on sügisel kooli tulemas.
Risti Lasteaed ja Risti Põhikool kavandavad alanud poolaastal kooliga tutvumise programmi koolieelikutele.
Ettevõtmisel on mitu head eesmärki:
  • harjumine kooliteega;
  • tutvumine õpetaja ja koolikeskkonnaga;
  • õppimine nagu koolitunnis.
Koolieelikud käivad teisel poolaastal reedeti Risti Põhikoolis eelkoolitundides. Lapsi saadab lasteaiaõpetaja.
Tunniplaanis on kaks 30-minutilist tundi üldõpetuslikel põhimõtetel:
  • 10.10 – 10.40     emakeel/loodusõpetus/kodulugu;
  • 10.55 – 11.25    matemaatika/meisterdamine.
Esimene kohtumine toimub reedel, 19. jaanuaril.
Vajalikud õppevahendid kingib kool.
Ehkki lapsevanemale see ettevõtmine mingeid lisakohustusi ei too, ootame siiski head koostööd ja hilisemat tagasisidet (kuidas lastele meeldis, mis oli hästi, kas midagi teha edaspidi teisiti).
Küllap saame nendele küsimustele vastused meie ühisel lõpuüritusel 18. mail, millest osavõtuks saadame Teile kutse maikuus.

Avaleht Meie kool
Koolipere